Podsumowanie przeglądu

Zakończyliśmy VIII edycję Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów „Bez Sceny„. Gościliśmy teatry z Krakowa, Chorzowa, Warszawy oraz Białegostoku. Różnorodność form przekazu jak też środków ekspresji wyróżniała tę edycję Przeglądu.
W programie znalazły się propozycje zarówno dla naj, najmłodszych widzów jak i dla tych, którzy wraz z Przeglądem już nieco podrośli. Spektaklom przez cały miesiąc towarzyszyła wystawa fotografii „Tradycyjne zabawki i zabawy dziecięce” z Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu. Rodzice mogli skorzystać z bardzo ciekawego wykładu "Jak pielęgnować wrodzoną postawę twórczą dziecka?”
Mamy nadzieję, że kolejna edycja Przeglądu dostarczyła naszym stałym uczestnikom nowych, fantastycznych teatralnych wrażeń i  inspiracji.  Tym, którzy po raz pierwszy ze swoimi pociechami uczestniczyli w józefowskim Przeglądzie serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziecie zaglądać do naszego MOK-u na kolejne spektakle dla dzieci.
Zawsze zależy nam na zaprezentowaniu najmłodszej publiczności autorskich i prawdziwie artystycznych realizacji teatralnych.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym możliwa jest realizacja Przeglądu „Bez Sceny”– Patronom honorowym: Burmistrzowi Miasta Józefowa oraz Staroście Otwockiemu. Przypominamy, że Przegląd odbywa się przy wsparciu finansowym pochodzącym z budżetu Powiatu Otwockiego.

Dziękujemy Patronom medialnym: ogólnopolskiemu portalowi teatralnemu e-teatr.pl, portalowi Qlturka.pl – dziecko i kultura, tygodnikowi Linia Otwocka.

Dziękujemy Małopolskiemu Centrum Kultury za wypożyczenie wystawy fotografii.

„Miasto bez teatru jest jak przyjęcie bez konwersacji”
Julie Orringer „Niewidzialny most”

https://www.magisto.com/video/P14DK0cTRT8yXxNgCzE?l=vsm&o=w&c=c